Oznamujeme Vám tímto, že ve dnech 9.-12.8.2023 se

nadaná klavíristka

Klára Gibišová

zúčastnila mezinárodní prestižní soutěže Royal Sound Music Competition v kanadském Torontu, kde získala

1. MÍSTO

V této soutzěži se utkala nejen se studenty z Číny a Evropy, ale také s nejlepšími z Brazílie a amerického kontinentu. Uspěla zde na výbornou a i v takto náročné konkurenci dokázala obhájit své prvenství a zlatou medaili. Srdečně všichni přejeme hodně dalších úspěchů!

FOTKY

Oznamujeme úžasnou zprávu všem příznivcům ohledně výjimečně nadané 12-ti léte žákyně Kláry Gibišové:

Klára vyhrála 1.místo v soutěži The "Golden Classical Music Awards" International Competition, která se uskutečnila online v New Yorku (USA).

V ostré a náročné konkurenci mezi ostatními nadaným žáky z celého světa obhájila jasné prvenství a bude vystupovat na Koncertu vítězů v Carnegie HallL na jaře 2024!

Z jejího výsledku máme všichni obrovskou radost a ještě jednou srdečně děkujeme Vám všem, našim příznivcům, za dlouhodobou podporu!

Oznamujeme Vám tímto, že ke dni 26.6. byla podepsána další

o pokračování podpory nadané klavíristky Kláry Gibišové,

která dosáhla v uplynulém období nadstandartně vynikajících výsledků a v tomto roce se již nominovala do mezinárodní prestižní soutěže v kanadském Torontu.

Jelikož se díky této nove podpoře účastní i prestižních soutěží v New Yorku, je v tomto roce velká a reálná šance dosáhnout na nejvyšší ocenění v podobě vystoupení na koncertu vítězů ve slavné Carnegie Hall!

Přejeme všichni Klárce hodně úspěchů a úspěšný další rok!

FOTKY

S velkou radosti Vám tímto oznamujeme, že

Klára Gibišová vystoupila v pátek 2.6.2023 společně s Českým chlapecký sborem BONI PUERI na akci NOC KOSTELŮ 2023 v Karlskirche ve Vídni.

Akce měla obrovský úspěch a počet návštěvníků převýšil očekávání všech organizátorů.

Děkujeme BONI PUERI a Karlskirche Wien za tuto možnost vystoupení.

FOTKY

VIDEO

S velkou radosti Vám tímto oznamujeme, že se

KLÁRA GIBIŠOVÁ

v uplynulém období zůčastnila mnoha soutěží, z nichž vybíráme:

Koncert vítězů Broumovské klávesy v Rudolfinu,
Za poklady Broumovska,
Magický klavír Opava,
Slavnostního Galavečeru ČSOB ve Fóru Karlín,
atd.

Klárce přejeme hodně budoucích úspěchů!

FOTKY

S velkou radosti Vám tímto oznamujeme, že se

KLÁRA GIBIŠOVÁ

stala hrdou členkou

PETROF Art Family

Gratulujeme k velkému úspěchu, neboť tímto krokem se tato vyjímečně nadaná žákyně jednoznačně zařadila do skupiny scětově uznávaných klavíristů naší doby! Je jisté, že o této vyjímečně nadané umělkyni ještě hodně uslyšíme.

Další informace o PETROF Art Family

PETROF Art Family je volné sdružení profesionálních pianistů a významných světových i tuzemských umělců, kteří sympatizují se společností PETROF a obdivují kvalitu a krásu našich nástrojů. Cílem sdružení je propojit nadané umělce napříč hudebními žánry a zprostředkovat úžasné hudební zážitky posluchačům po celém světě.

Mezi členy PETROF Art Family patří také Matyáš Novák, kterého náš nadační fond v minulosti podporoval.

FOTKY

S velkou radosti Vám tímto oznamujeme, že

KLÁRA GIBIŠOVÁ

vystoupila

při slavnostním 30. výročí znovuzaložení

Rotary Clubu Hradec Králové

v Rudolfinu na Pospíšilově třídě v Hradci Králové

Velice této vyjímečně nadané klavíristce děkujeme za nádherný kulturní zážitek a přejeme hodně dalších úspěchů!

Další informace o Rotary

Rotary International je nejstarší mezinárodní klubovou organizací na světě. Vznikla v roce 1905 v americkém Chicagu a v současné době působí ve více než 200 zemích. V 35 000 rotary klubech sdružuje 1,2 mil. členů (rotariánů) – žen i mužů, vůdčích osobností a profesionálů z různých oborů.

Tuto celosvětovou síť spojuje myšlenka vyjádřená mottem Service Above Self, kdy rotariáni dobrovolně věnují svůj čas a schopnosti ve prospěch druhých, a to jak v rámci vlastní obce, tak v mezinárodním měřítku. Na základě etických principů a hodnot, jako je přátelství, integrita, diverzita, služba a vůdcovství, tak naplňují své ušlechtilé poslání – dělat svět lepším.

FOTKY A VIDEO

Oznamujeme tímto všem našim příznivcům radostnou zprávu o osobním setkání dvou velkých talentů naší doby, které proběhlo v sobotu 3.9.2022 na koncertu výjimečně nadaného klavíristy Matyáše Nováka v Senátu Parlamentu České republiky ( www.senát.cz) v nádherném prostředí Vajdštejnské zahrady na pozváni pana senátora Jana Holáska. Za pozvání pana senátora vystoupil na akci také zpěvák Martin Růža.

Setkali se zde dva výjimečně nadaní klavíristi dvou generací:

Matyáš Novák,

kterého náš Nadační fond MUDr. Stanislava Nováka pro nadané studenty podpořil před cca deseti lety a dnes je Matyáš ve svých 24 letech celosvětově uznávanou hvězdou ( www.matyasnovak.eu) ,

a dále mladá výjimečně nadaná 11-ti letá klavíristka

Klára Gibišová,

která svou výjimečnou hrou na klavír od svých 8. narozenin vítězí na soutěžích v České republice i v zahraničí a obsazuje v poslední době pravidelně přední zlaté pozice!

Máme velkou radost ze setkání těchto dvou vyjímečně nadaných studentů, které společně s našimi silnými partnery podporujeme a rozvíjíme! Velke díky tak zde patří ČSOB bance, hraběti Kinskému, Kinsky Art Media a firmě PETROF Gallery !

Děkujeme a těšíme se na další skvělé výsledky těchto dvou umělců, kteří svou hrou na klavír okouzlili celý svět a šíří dobré jméno České republiky v zahraničí.

S velkou radosti Vám tímto oznamujeme, že

KLÁRA GIBIŠOVÁ

získala ve své kategorii v soutěži

“Grand Prize Virtuoso” International Music Competition Paris, konané ve dnech 19.-20.7.2022, vynikající

2. místo

a obhájila tak v ostré celosvětové konkurenci (mezi studenty např. z Kanady, Holandska, Německa atd) svou pevnou pozici na čelních příčkách žebříčku mladých nejúspěšnějších klavíristů světa!

Velice Klárce blahopřejeme a přejeme hodně dalších úspěchů !

FOTKY

Vám tímto s velkou radostí oznamují, že

KLÁRA GIBIŠOVÁ

obdržela ve své kategorii

1. místo

v 9. ročníku mezinárodní klavírní soutěže "Città di San Donà di Piave"

a umístila se tak vedle studentů z USA, Hongkongu, Japonska a Turecka mezi sedmi nejlepšími klavíristy světa v této soutěži.

FOTKY

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Vám tímto oznamují, že

KLÁRA GIBIŠOVÁ

koncem června vystoupila na festivalu

Smetanova Litomyšl 2022

Další informace o festivalu Smetanova Litomyšl

Festival Smetanova Litomyšl je druhým nejstarším hudebním festivalem v České republice, zároveň patří k největším pravidelným festivalům klasické hudby u nás. Jeho hlavní programovou náplní jsou operní inscenace, koncertní provádění oper, ale také galakoncerty, oratoria, kantáty a písňové večery, tedy formy, v nichž je dominantou vokální umění. Stranou však nezůstávají ani hudba symfonická, instrumentální či komorní, prostor zde nachází balet stejně jako koncerty chrámové, promenádní nebo i přesahující do jiných žánrů.

Centrem festivalového dění je nádherný areál Státního zámku Litomyšl, který byl v roce 1999 zapsán na seznam kulturního světového dědictví UNESCO. Hlavní pořady se konají zejména v akusticky dokonalém II. nádvoří s unikátním výsuvným zastřešením, ale také v  litomyšlských chrámech, ve Smetanově domě a pravidelně též například na zámku v Nových Hradech.

Návštěva Smetanovy Litomyšle bývá nevšedním zážitkem, kromě zajímavé dramaturgie a špičkových interpretačních výkonů nabízí pobyt mimo ruch a shon metropole, v místě s mimořádným géniem loci.

Rok založení: 1946

Termín konání: každoročně v období cca 25 dní na přelomu června a července

FOTKY

Vám tímto oznamují, že

KLÁRA GIBIŠOVÁ

úspěšně absolvovala

Stipendijní Akademii mentoringu uměleckého vzdělávání MenART

ve školním roce 2021-2022

pod vedením paní učitelky Taťány Vejvodové

Další informace o MenART

MenART je roční stipendijní program určený dětem a studentům nadaným v uměleckých oborech a jejich pedagogům. Umožňuje jim po dobu jednoho školního roku pracovat v úzkém kontaktu s mentory – výraznými osobnostmi české umělecké scény. MenART realizujeme v oboru hudebním (klasická sekce a sekce bez žánrového omezení), výtvarném, literárně-dramatickém a tanečním.

Program je akreditován MŠMT v systému DVPP.

MenART vznikl, aby pomohl studentům zapáleným do uměleckých oborů, kteří chtějí prozkoumat více do hloubky svůj obor, případně uvažují o tom, že by se mu chtěli věnovat profesionálně a jejich pedagogům na společné cestě.

FOTKY A VIDEA

Vám tímto oznamují radostnou zprávu:

KLÁRA GIBIŠOVÁ

dnes (12.6.2022) na soutěži

Prague Junior Note

vyhrála

1. místo

ve své kategorii.

Z úspěchu Klárky máme všichni velkou radost a přejeme další skvělé úspěchy.

Další informace o soutěži Prague Junior Note

Věhlasná soutěž Prague Junior Note měla letos již 31. ročník a konala se ve dnech 10.-12.6.2022 v Lichtenštejnském paláci v Praze. Prague Junior Note je ojedinělou dětskou hudební soutěží v ČR, která má za sebou již třicetiletou tradici. Za dobu existence PJN se této soutěže zúčastnilo téměř 5 000 dětských hudebníků ve věku od 5 do 15 let – klavíristů, houslistů, flétnistů, violoncellistů či kytaristů.

Od roku 2008 se soutěží pouze ve hře na klavír. Od 20. ročníku je soutěž PJN pořádána na památku své dlouholeté patronky Viktorie Švihlíkové, díky které si po dlouhá léta držela vysokou úroveň. Garantem kvality je rovněž mezinárodní porota v čele s předsedou prof. Ivanem Klánským, předním českým klavíristou a pedagogem, i zkušený organizační tým a krásné prostředí koncertního Sálu Martinů v Lichtenštejnském paláci v Praze, kde se soutěž už po mnoho let koná.

FOTKY

V RÁMCI AKCE PRAŽSKÉ JARO 2022

VYSTOUPILA

KLÁRA GIBIŠOVÁ

V NEDĚLI 15.5. V KOSTELE SV. ŠIMONA A JUDY

společně s ostatními vyjímečně nadanými žáky základních a uměleckých škol, kteří rok pracovali pod vedením mentorů v rámci stipendijního programu MenART

Další informace o festivalu Pražské jaro 2022

V rámci akce Pražské jaro 2022 (koncert stipendistů MenART, salon ZUŠ) vystoupila nadaná klavíristka Klára Gibišová v neděli 15.5.2022 v kostele sv. Šimona a Judy, a to společně s ostatními výjimečně nadanými žáky základních a uměleckých škol, kteří rok pracovali pod vedením mentorů sopranistky Kateřiny Kněžíkové, houslisty Jana Fišera, flétnisty Jana Ostrého a klavíristů Iva Kahánka a Karla Košárka. Z koncertu čišela nejen mladistvá energie a nadšení, ale ozdobily ho i pozoruhodné výkony mladých nadaných dětí a studentů. 

Stipendijní akademie MenART cílí své programy na nadané žáky, jimž se věnují umělci, patřící ke špičce svého oboru. Setkávají se tak v rámci MenARTu  6x ročně a jedinečným aspektem je zde spolupráce mentor – žák – jeho učitel. Tato spolupráce však má ještě jeden důležitý aspekt – rodiče, kteří své dítě pobízejí k pilnému cvičení. Hudba a její interpretace totiž od začátku vyžaduje tvrdou a soustavnou práci.

Na více než dvouhodinovém koncertu se v kostele svatých Šimona a Judy představili mladí klavíristé, houslisté, flétnistky a zpěvačky, které doplnili jejich dva kolegové. Dramaturgie večera pestře propojila jednotlivé nástroje (včetně hlasu) a zároveň vyzdvihla jejich kontrast. Za klad lze považovat i to, že zazněly skladby autorů, s kterými se posluchač často nesetká (Mélanie Bonis, Marc-André Hamelin, Leopold Jansa). Osvěžením bylo zařazení komorní hry. Celý večer zahajovalo trio flétna (Kristýna Klokočníková), housle (Matej Pčolinský) a klavír (Klára Gibišová), v druhé půli pak sólová vystoupení osvěžilo trio složené z houslí (Justýna Novotná, Karolína Vondrová) a klavíru (Klára Gibišová). 

V křehké skladbě dostali prostor všichni interpreti – flétnistka Kristýna Klokočníková zaujala technickou zběhlostí i výrazem (jak v druhé půli dokázala ve Faurého Fantazii pro flétnu a klavír, op. 79, v níž se s přehledem zhostila rytmických, tempových i dynamických nároků), houslista Matej Pčolinský dal najevo interpretační jistotu s krásným zvučným tónem a Klára Gibišová, tělem i duší sólistka, prokázala své vlohy i jako komorní hráčka nejen pozorností ke svým spoluhráčům, ale i zvoleným měkkým tónem. Tytéž přednosti uplatnila – vedle krásné perlivosti – i v Preludiu a Gavotě z Pěti kusů pro dvoje housle a klavír Dmitrije Šostakoviče, v němž se s houslistkami Justýnou Novotnou a Karolínou Vondrovou představily jako takřka srostlé trio. Právě komorní hra hodně vypovídá o hudební inteligenci interpreta, a té mají všichni zmínění interpreti, jak bylo slyšet, opravdu dostatek.

Je to právě chuť, nadšení, píle i jistá dávka talentu a štěstí, které jsou dobrými předpoklady pro budoucí uplatnění těchto mladých hudebníků. O tom, že jim nechybí, na pražskojarním koncertě zcela přesvědčili.

FOTKY

S VELKOU RADOSTÍ OZNAMUJEME, ŽE

KLÁRA GIBIŠOVÁ

OBDRŽELA VE SVÉ KATEGORII

1. MÍSTO

NA MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽI

International Music Competition for Young Pianists

Merci, Maestro!

v Bruselu (Belgie)

Ve své kategorii tak jednoznačně zvítězila nad nadanými klavíristy z Číny, Anglie, Estonska, Francie a Bulharska

Výsledky soutěže Merci, Maestro!

Klárka ve své kategorii jednoznačně zvítězila nad nadanými klavíristy z Číny, Anglie, Estonska, Francie a Bulharska.

Vybrané vstupné z Galakoncertu vítězů putovalo pro Ukrajinskou armádu.

FOTKY

VIDEO - VYSTOUPENÍ VE FINÁLE

OZNAMUJEME TÍMTO, ŽE

KLÁRA GIBIŠOVÁ

VYSTOUPILA NA

VELVYSLANECTVÍ POLSKÉ REPUBLIKY V PRAZE

NA

SLAVNOSTNÍM KONCERTU LAUREÁTŮ

V průběhu večera se publiku představili vítězové každé kategorie ze soutěže Broumovská klávesa: Klára Gibišová (CZ), Anna Zimowska (PL), Denis Stefanov (UK/PL) v dílech J. S. Bacha, D. Scarlattiho, S. Rachmaninova, F. Liszta a dalších klavírních autorů.

Slavnostní koncert laureátů

V průběhu večera se publiku představili vítězové každé kategorie ze soutěže Broumovská klávesa: Klára Gibišová (CZ), Anna Zimowska (PL), Denis Stefanov (UK/PL) v dílech J. S. Bacha, D. Scarlattiho, S. Rachmaninova, F. Liszta a dalších klavírních autorů.

Vybrané dobrovolné vstupné putuje na sbírku Broumovsko Ukrajině.

FOTKY

VIDEA Z AKCE

OZNAMUJEME TÍMTO, ŽE

KLÁRA GIBIŠOVÁ

OBDRŽELA VE SVÉ KATEGORII

1. MÍSTO

V MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽI

BROUMOVSKÁ KLÁVESA

ODBORNÁ POROTA:

Jan Simon, Ivo Kahánek, David Mareček, Milan Langer, Eliška Novotná a Marian Sobula

Broumovská klávesa

Broumovská klávesa je mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy ve věku do 17 let. Ve dnech 1.-3. dubna 2022 se bude konat v národní kulturní památce broumovského kláštera již 12. ročník. Slavnostní koncert laureátů v Rudolfinu, jako tradiční součást soutěže, je plánován na říjen 2022. Uměleckým ředitelem soutěže je klavírista Ivo Kahánek. Soutěž je jednokolová a probíhá ve čtyřech kategoriích.

V posledních pěti letech se soutěže účastnilo přes 270 soutěžících z České republiky, Polska, Slovenska, Maďarska, Francie, Vietnamu a Ukrajiny. Poslední dva ročníky byly výzvou pro organizátory i soutěžící, ročník 2020 musel přesunout původní dubnový termín na říjen, rok 2021 pak byl jednou z prvních akcí, které se mohly konat po dlouhém lockdownu naživo.

Soutěž je skvělou platformou pro mezinárodní konfrontaci mladých pianistů, a to ve věku klíčovém pro jejich rozvoj (do 17 let). V tomto smyslu je jednou z velmi mála akcí podobných parametrů v ČR. Naplňuje ideu přeshraniční spolupráce se sousedícími státy vzhledem k jejich silnému zastoupení jejich účastníků i porotců na soutěži. Každoročně nastavuje zrcadlo české pedagogice a nepřímo tak poukazuje na oblasti, kde je třeba se zlepšit. Představuje nejvýraznější talenty mladé generace významným osobnostem klasické hudby, které jim mohou být v budoucnu nápomocny při rozjezdu jejich umělecké dráhy. Celá idea se opírá o osvědčený systém dětského hudebního vzdělávání a dlouholetou tradici dětských soutěží v ČR. Mladí hudebníci mají nejen možnost vzájemné konfrontace na mezinárodní úrovni, ale také kontaktu se špičkovými osobnostmi českého i zahraničního klavírního umění a představiteli stěžejních hudebních institucí.

FOTKY

LOGO

OZNAMUJEME TÍMTO, ŽE KE DNI

28.4.2022

BYLA PODEPSÁNA

SMLOUVA O PODPOŘE

NADANÉ STUDENTKY

KLÁRY GIBIŠOVÉ

ZA ÚČASTI

Nadačního fondu MUDr. Stanislava Nováka

&

Československé obchodní banky, a. s.

VE VÝŠI

150 000 Kč

Dosavadní úspěchy Kláry Gibišové pod vedením učitelky Taťány Vejvodové

Dosažené úspěchy:

• Elevato Piano Competition 2021 Bern, 2.cena

• Manhattan International Music Competition Carnegie Hall 2020, Golden medal

• Mezinárodní online soutěž Krystian Tkaczewski International Piano Competition 2020 1.cena

• Prague Junior Note – 2019, 2017 Absolutní vítěz soutěže, 1. cena 2021, 2020, 2018, 2016, 2015

• Mladí pianisté hrají na klavíru Steinway – 2021 Absolutní vítěz soutěže, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015  1. Cena

• Mezinárodní klavírní soutěž Mozart  Frascati (Řím) – 2019 Absolutní vítěz

• Zlatý oříšek 2017- Celostátní soutěž pro úspěšné a nadané děti – Ocenění za výjimečné úspěchy ve hře na klavír

• Mezinárodní dvoukolová soutěž Virtuosi per musica di pianoforte – 2017 Nejúspěšnější český účastník, Laureát první kategorie, 1. místo v první kategorii, Nejmladší účastník

• Mezinárodní mozartovská soutěž AMADEUS – 2017 Mimořádná cena poroty za nejlepší výkon v I. – III. kategorii 1. místo v 1. kategorii, Cena za interpretaci skladby W. A. Mozarta

• Karlovarská růžička – 2017, 2016  1. Cena + Cena pro nejmladšího účastníka

• Ústřední kolo klavírní soutěže ZUŠ – 2017 1. místo a Zvláštní cena poroty za interpretaci skladby P. I. Čajkovskij – Zpěv skřivánka

• Per Quattro Mani – 2016 1. místo a Zvláštní cena poroty za vynikající provedení skladby M. Dlouhý – Touha + ocenění za nejmladší účastníky

• Beethovenovy Teplice – 2016 1. místo a cena poroty Nejmladší oceněný účastník

• Prague International Music Competion – 2015 1. místo

 

Koncerty:

• ArtDialog, Hudební festival – Biel/Bienne, Švýcarsko 08/2020

• Chopinův festival, Mariánské Lázně 08/2020

• Pražský komorní orchestr, Kostel sv. Šimona a Judy 01/2020

• Vánoční setkání na půdě Norského velvyslanectví 12/2019

• Koncerty s Jindřichohradeckým symfonickým orchestrem 12/2019

• Koncert na zámku Konice, pořad Václava Hudečka z cyklu  Má vlast, pro TV Noe 10/2019

• Zlatá Praha, Nová scéna Národního divadla 09/2019, přímý přenost ČT art

• Konference na Pražském hradě, Španělský sál 09/2019

• Dagmar Pecková a mladé talenty, Nuselská radnice 09/2019

• Festival Zlatá Pecka 2019 Heřmanův Městec, + happening Zlaté Pecky Chrudim 08/2010

• Chopinův festival, Mariánské Lázně 08/2019

• Koncert malých géniů Znojmo (Patronem festivalu je Pavel Šporcl) 07/2019

• Smetanova Litomyšl, Zámecká jízdárna, slavnostní zakončení stipendijního programu MenART 06/2019

• Pražské jaro, Anežský klášter, výstup stipendijního programu MenART 05/2019

• Děti v moři hudby, koncerty s filharmonií Hradec Králové, 05/2019, 06/2019

• Charitativní koncert pro děti nemocné akutní leukémií, Hybernia 03/2019

• Classic Prague Awards 2018, Smetanova síň Obecního domu 01/2019  přímý přenos ČT art https://youtu.be/LcEL83GNcwg?list=PLAlwpF1H6NZNuXaO9hnMc-WnRSKhSYVZT

• Benefiční koncert pro výstavbu nových varhan v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha v Praze 11/2018

• Tučňáci v Rudolfinu s Českou studentskou filharmonií 11/2018

• Hudební festival Mladá Praha, Valdštejnský palác, s orchestrem Praga Camerata 09/2018

• Koncert se Severočeskou filharmonií Teplice 05/2018 Děčín a Teplice 06/2018

• Koncert laureátů Concerto Bohemia 2017, Palác Žofín – se smyčcovým orchestrem Fénix, záznam z živého vysílání Českého rozhlasu

• Vánoční koncert ZUŠ Ilji Hurníka, Novoměstská radnice – se smyčcovým orchestrem Fénix 12/2016

• Společný koncert mladých klavíristů z hudebních škol v Praze a ve Vídni -Barokní refektář Profesního domu Matematicko – fyzikální fakulty UK Praha, Musikschule Simmering, koncertní sál, Vídeň 11/2016

 

Klavírní semináře:

• Klavírní seminář s profesorem Ivo kahánkem 05/2019, 01/2019, 11/2018, 08/2018 projekt Men ART

• Klavírní seminář s profesorem Ivanem Klánským 12/2019, 05/2019, 12/2018, 05/2018, 05/2017, 05/2016,

• Klavírní seminář s Jitkou Fraňkovou 10/2018

• Klavírní seminář s Martinem Kasíkem 09/2016

 

Odkazy ke shlédnutí:

 

Klárka Účinkovala také v dokumentu Pocta učitelům hudby 10/2016

Pořad 168 hodin 11/2018

Rádio Junior 12/2018

Klárka v pořadu Show Jana Krause 01/2019

Dobré ráno z Ostravy 09/2019

• Víkendový rozhovor pro TV Seznam 10/2019

Magazín Práva

• Radio Classic – Z archivu osobnosti

 

FOTKY

Stanislav Novák

VZPOMÍNKOVÁ KNIHA

MUDr. Stanislava Nováka

Poslání podle hesel „Služba nad vlastní zájmy“ (Service above self) a „Nejvíce získává ten, kdo slouží nejlépe“ je jedním ze základních cílů Rotary. Tyto myšlenky šířil Stanislav Novák, jakožto dlouholetý člen Rotary Clubu Hradec Králové a především zakladatel Nadačního fondu pro nadané studenty, svým celoživotním dílem a činností vždy naplno.